Kërko

4300.00 Euro €
Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
322 shikime

4300.00 Euro €
Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
322 shikime

Përshkrimi

Kontaktoni Igli (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Igli
  Igli
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit
  4300.00 Euro € Shitet C200 e vitit 2004 me letra per nje vit nga Igli