Pa pagesë
Shes Opel Astra 1.7

Vetura,gjejmakina
Postuar 9 vjet më parë
95 shikime

Pa pagesë
Shes Opel Astra 1.7

Vetura,gjejmakina
Postuar 9 vjet më parë
95 shikime

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 125000

Shitet nje super makine me cmim OKAZION!

Vauxhall (Opel) Astra, Furgoncine me fuqi ngarkese prej 400kg ne pjesen e pasme, e prodhuar ne fund te vitit 2002, me letra dhe targa te paguara deri ne Nentor 2014.

Cmimi 230.000 I diskutueshem.

Per ta pare me nga afer kontaktoni ne 0684625976.

Cel. : 0684625976

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lac, Lac, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes Opel Astra 1.7 Shes Opel Astra 1.7 Shes Opel Astra 1.7 Shes Opel Astra 1.7 Shes Opel Astra 1.7 Shes Opel Astra 1.7
  Pa pagesë Shes Opel Astra 1.7 nga Anonim