Kërko

25.00 Euro €
Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi

QR CODE
Dhoma plazhi
Postuar 3 javë më parë
84 shikime

25.00 Euro €
Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi

QR CODE
Dhoma plazhi
Postuar 3 javë më parë
84 shikime

Përshkrimi

Ofrojme apartamente me qera ditore ne Sarande vetem 3 minuta larg nga plazhi dhe fare prane shetitores se qytetit.Poashtu prane ndodhen lounget me te famshme si Orange Lounge,Demi Lounge,Lost,City Lounge etj.Ofrojme gasoniere dhe apartamente 1+1 luksoze .Ketu do te gjeni cmimet me te lira ne treg.Bejini pushimet tuaja te paharrueshme dhe shpenzoni me pak!!
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin : 00355697469921 ose ne instagram vila_soni

Profili i vila

vila
vila Regjistruar për 3+ vjet 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni vila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  vila
  vila
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Sarande, SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi
  25.00 Euro € Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi nga vila