Kërko

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 javë më parë
24 shikime

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 javë më parë
24 shikime

Përshkrimi

Prone EKSKLUZIVE
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me:
Adrese: Lulishtja tek Sahati, Shkoder
Siperfaqe: 145 m2, kati II

Perbehet nga:
– ???? sallon dhe kuzhine
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– dy ballkone

–✔ Ofrohet e mobiluar.
–✔ Shtruar pllake.
–✔ Ashensor.

CMIMI: 40,000 Leke/muaj
——————————–
Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 6 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1725 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  6 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER nga Rino Nika