50.00 Euro €
Fustane

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
117 shikime
Nuk ka foto

50.00 Euro €
Fustane

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
117 shikime

Përshkrimi

Dustane ne gjenje te mir

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Bardha

Bardha
Bardha Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Shkodër, SHQIPERI

Kontaktoni Bardha (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Bardha
  Bardha
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rus, Rus, Rus, Shkodër, SHQIPERI
  42.07528, 19.51561

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  50.00 Euro € Fustane nga Bardha