Detajet e shitësit

Daniel
Daniel
4 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
5 ditë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Daniel

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Daniel's listimet

  Per lidhje intime
  5 muaj më parë
  Per lidhje intime
  00
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Jam nje mashkull 40 vjec dhe banoj ne Malmö te Suedis. Kerkoj nje femer per lidhje intime dhe sekrete ne zonen e Skånes nuk me intereson jeta e saj private e martuar apo beqare. Kush interesohet mund te me shkruaj ne 0046700632442 ose ne email [email protected]
  Vendndodhja: 00
  1962 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë