Detajet e shitësit

Jeta
Jeta
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 2+ vjet
2 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Jeta

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Jeta's listimet

  Kerkojm Dado/Babysitter Urgjente!!!!
  2 vjet më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Kerkojm Dado/Babysitter Urgjente!!!!
  Zvicer
  Babysitter ,Dado
  2 vjet më parë
  Urgjente!!! Kerkojm Dado Perkujdesja per tre femije. Mosha e dado 35 deri 55, te jet e qet, me experienc pune e dashur dhe e vaksinuar. Paga Mujor 800 fr. per me shum me kontakto ne 0041782056177 ju faleminderit
  Vendndodhja: Zvicer, Bota
  Kontrolloni me shitësin
  783 persona shikuan
  U shtua 2 vjet më parë