Detajet e shitësit

christos galani
christos galani
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 2+ vjet
2 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto christos galani

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  christos galani's listimet

  2018 Lexus IS 350
  2 vjet më parë
  15000.00 Dollar US$
  2018 Lexus IS 350
  Gjermani
  Vetura,gjejmakina
  2 vjet më parë
  For sale 2018 Lexus IS 350 RWD,No accident record and there is no mechanical or engine fault,Mileage: 12,807 miles, First Owner. Contact E-mail: [email protected]
  Vendndodhja: Gjermani, Bota
  15000.00 Dollar US$
  257 persona shikuan
  U shtua 2 vjet më parë