Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim

falas
Per femijet 09/12/2017 18

Përshkrim

Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !!

E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher.
Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi.
Per ju qe keni interesim, mund te me kontaktoni ne Viber apo WhatsaApp:

0038643514990
Po kerkoj Familje Serioze dhe Ju lutem te kontaktohem vetem nga GjiniaFemerore.

Faleminderit per Mirekuptim !!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "