Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Z...

falas
Per femijet 01/10/2017 15

Përshkrim

Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Zvicer. Dua nje familje serioze ashtu si jam dhe vete.do me pelqente te kujdesesha vetem per nje femije nuk ka rendesi mosha.i dua shume femijet se dhe profesionin e kam mesuese.jam 26 vjec. Kush eshte i interesuar le tme shkruaj ne whats up 0698923626..
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "