Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kujdestare per ne SVIZERR

falas
Per femijet 28/05/2017 11

Përshkrim

Kerkohet nje Kujdestare per fmijt e mi, nqof se je me provoj pune ose vet nan mundesh mu lajmru ne viber 0041763796620 me ni pershkrim te jetes tane e ni foto.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "