Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kurse matematike!

falas
Per femijet 04/01/2016 4

Përshkrim

KURSE MATEMATIKE

Per stundentet dhe maturantet qendra e kurseve "Albanian Maths Center" ofron kurse matematike, si me poshte:

- Per studentet, kurse intensive per provimet e sezonit;
- Per maturantet, kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike (provimet e matures);
- Kurs per pergatitje e provimit, "SAT";
- Kurs per pergatitjen e tezave te provimeve;
kurset ofrohen edhe ne gjuhen angleze


Te gjithe studentet dhe maturantet qe jane pergatitur tek ne kane arritur rezultate te shkelqyera!

Per me shume informacion, jeni te lutur te kontaktoni:
Adresa: 1. Rruga e Dibres, (20 metra mbi kryqezimin me Rrugen e Barrikadave)
2. Rruga Teodor Keko (Astiri, Unaza e re)
E-mail: [email protected]
Numri i kontaktit: +355697773832

Ju mirepresim!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "