Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Matematike!

falas
Per femijet 31/01/2015 3

Përshkrim


"Albania Maths Center"

Ofron kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit;

- Per studentet - kurse intensive per provimet e sezonit te dimirit
- Per maturantet - kurs per provimet e matures shteterore 2015
- Per nxenesit - kurs per provimet e lirimit

MOTOJA JONE ESHTE "THJESHT & CILESI"

Adresa: Rruga Teodor Keko (Astiri, Unaza e re)
e-mail: [email protected]
nr.cel: 069-777-38-32

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "