Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje zoteri rreth moshes 43 deri ne 50 vjec

falas
Te ndryshme 30/01/2019 137

Përshkrim

Jam nje zonje nga Tirana, jam e divorcuar kam nje femije, jam intelektuale dhe qytetare, jam ne forme te mire fizike jam shume sportive dhe mbi te gjitha jam shume e korrekte me mardhenie me te tjeret.
Kerkoj nje ZOTERI te moshes 43deri ne 50vjec, me banim ne Shetet e Bashkuara te Amerikes te jete i sjellshem, te jete fisnik, te jete alegro, te jete energjik, mundesisht te kete nje biznes privat pasi jam shume energjike per ta mbeshtetur ate,te jete i disponueshem per te filluar nje jete te qete, te bukur. Per me teper kontaktoni ne emailin [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "