2000.00 Euro €
Kamer JVC

Te ndryshme
Postuar 5 muaj më parë
48 shikime
Nuk ka foto

2000.00 Euro €
Kamer JVC

Te ndryshme
Postuar 5 muaj më parë
48 shikime

Përshkrimi

Fringo e re e pa perdorur
PARAMETRAT
Three 1/3″ 12-Bit CMOS Sensors
Full HD Up to 59.94p/ Records SD Video
Integrated Fujinon 23x Optical Zoom Lens
Supports .MOV, .MP4, and AVCHD 2.0
HDMI, HD-SDI Output, 2x XLR Audio Inputs

Profili i Joelqendro

Joelqendro
Joelqendro Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Joelqendro (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Joelqendro
  Joelqendro
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2000.00 Euro € Kamer JVC nga Joelqendro