Kërko

2800.00 Euro €
saldatrice per fibra optike Fibra V-Grove Ilsin

Te ndryshme
Postuar 8 muaj më parë
254 shikime
Nuk ka foto

2800.00 Euro €
saldatrice per fibra optike Fibra V-Grove Ilsin

Te ndryshme
Postuar 8 muaj më parë
254 shikime

Përshkrimi

Saldatrice per fibra optike ,e perdorur shume pak, V- GROVE Swift F1 e krijuar per te kryer sistematikisht 5 funksionet kryesore: zhveshje, pastrim ndarje bashkim dhe saldim.
Ato lejojne perdoruesin te kontrollojne gjendjen e nyjeve pa mjete te tjera.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Bledi Kulla

Bledi Kulla
Bledi Kulla Regjistruar për 3+ vjet 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Bledi Kulla (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Bledi Kulla
  Bledi Kulla
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Itali, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2800.00 Euro € saldatrice per fibra optike Fibra V-Grove Ilsin nga Bledi Kulla