Kontrolloni me shitësin
Mjalte Bio ne shitje

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
392 shikime

Kontrolloni me shitësin
Mjalte Bio ne shitje

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
392 shikime

Përshkrimi

I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj na ben te vazhdojme te prodhojme me nje eksperjence 20 vjecare te njejten cilesi duke rruajtur origjinalitetin .Nje vecori tjeter qe e dallon kete produkt eshte kullota , Parku Kombetar Bredhi I Hotoves ne zonen e Permetit ,mund te cilësohet ndryshe si mushkëria natyrore e Shqipërisë Jugore.per rrjedhoje edhe mjaltin e presim me cilesine me te mire duke u pershtatur me natyren te cilen vete kane zgjedhur te jetojne. "
Per te gjithe te interesuarit me kontaktoni ne numer telefoni ne whats up , 0697496370 dhe ne faqet tona ne Internet ''Bletari Kreci'm

Kontaktoni Sandri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Sandri
  Sandri
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Permet, Permet

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje Mjalte Bio ne shitje
  Kontrolloni me shitësin Mjalte Bio ne shitje nga Sandri