Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djathe lope cilesia e pare

299.00 Euro €
Te ndryshme 05/04/2021 9

Përshkrim

Tregetojme djathe lope me shumice me cmim 290 kg te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0682606539
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "