Kërko

Pa pagesë
kerkojm njohes te gjuhes gjermane

marketing
Postuar 8 vjet më parë
108 shikime

Pa pagesë
kerkojm njohes te gjuhes gjermane

marketing
Postuar 8 vjet më parë
108 shikime

Përshkrimi

MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne

Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom,

Loto, GKV

Kerkon:
20 Puntor per selin ne Prishtine(Ulpian)
35 per selin ne Peje
20 per selin ne Kline
15 per selin ne Istog

Njohja e Gjuhes Gjermane eshte e

obliguar,

Te interesuarit mund te kontaktojn ne

numrin: 045 880 678

E-Mail: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prishtine, Prishtine, Prishtine, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  kerkojm njohes te gjuhes gjermane
  Pa pagesë kerkojm njohes te gjuhes gjermane nga Anonim