Pa pagesë
Komunikacion AGIMI

marketing
Postuar 8 vjet më parë
170 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Komunikacion AGIMI

marketing
Postuar 8 vjet më parë
170 shikime

Përshkrimi

Wir suchen Call Center Agent w/m ….ab sofort….. motivierte und engagierte ,,für unser PROJECT,,

Sie sind kontaktfreudig, sprachgewandt und haben Spaß am Telefonieren?

Ihr Profil : Engagement und Flexibilität , eigenverantwortliches, selbstständiges Arbeiten, Kenntnisse im Umgang mit dem PC und Internet .

Wir bieten: Erfolgsorientierte Bezahlung, Grundgehalt, Provison, Tages Bonus Auszahlung. Eine langfristige seriöse Tätigkeit .

Interesse geweckt ?

Dann setze dich mit uns in Verbindung unter:
[email protected]
Komunikacion AGIMI

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prizren, Prizren, Prizren, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Komunikacion AGIMI nga Anonim