Pa pagesë
Reklama Online

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
124 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Reklama Online

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
124 shikime

Përshkrimi


Jemi nje nga bloget me te reja te sapohapura ne faze ekperimentale per momentin , jemi duke kerkuar persona qe kane deshire per te bere marketing ne faqen tone . Blogu eshte i fokusuar tek adoleshentet dhe besojme se ndermjet ketij blogu do arrijme dicka

http://adoleshentetshqiptar.blogspot.com/


Na kontaktoni ne email per me shume .

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Reklama Online nga Anonim