Kërko

Kontrolloni me shitësin
Major Security Ofrohen Vend Pune Punonjes Sherbimi

Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Major Security Ofrohen Vend Pune Punonjes Sherbimi

Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime

Përshkrimi

Detyrat dhe përgjegjësitë:

Është përgjegjës për sigurinë e objekteve dhe të mirave materiale brenda tyre;
Bënë mbikëqyrjen e hapësirave të jashtme dhe të brendshme në mënyrë të vazhdueshme;
Mbikqyrë lëvizjën e personave dhe automjetëve;
Pengon hyrjen dhe lëvizjen e personave të paautorizar;
Kujdeset për sigurinë dhe mirëqenien e të gjithë përsonelit, vizitorëve dhe ambientit;
Rrespekton të gjitha standardet e shërbimit dhe operimit;
Parandalon incidentet dhe përkujdeset për tejkalim e tyre

Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:
1.Mosha e preferuar 20-35 vjec.
2.Të ketë vendbanimin ne Durres
3.Të ketë etikë në komunikim
4.Te ketë mbaruar shkollen e mesme

0688010101

Profili i MAJOR

MAJOR
MAJOR Regjistruar për 1+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni MAJOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  MAJOR
  MAJOR
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Egnatia, 45, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Major Security Ofrohen Vend Pune Punonjes Sherbimi nga MAJOR