Kërko

Pa pagesë
KERKOHET ARKITEKT DESIGNER

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
131 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
KERKOHET ARKITEKT DESIGNER

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
131 shikime

Përshkrimi

Pespa Alumin Shpk, shoqeri Leader ne prodhimin e sistemeve dhe produkteve te aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per ARKITEKT dega DESIGN.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin e Arkitektures, dega Design.
2. Te perdore shume mire programet kompjuterike perkatese
3. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
4. Perbejne avantazh personat me eksperience pune te meparshme.
Te interesuarit te na kontaktojne ne:
E-mail: [email protected]
Cel. : 0686054142

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  DURRES, DURRES, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë KERKOHET ARKITEKT DESIGNER nga Anonim