Kërko

Pa pagesë
Lezhe, ofrojme vende pune: Nd. Kuzhinier/e , Recepsionist/e, Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare .

Oferta Pune
Postuar 8 vjet më parë
628 shikime

Pa pagesë
Lezhe, ofrojme vende pune: Nd. Kuzhinier/e , Recepsionist/e, Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare .

Oferta Pune
Postuar 8 vjet më parë
628 shikime

Përshkrimi

KOMPLEKSI TURISTIK "ERMIRI PALACE"
Adresa: Shengjin - Lezhe

Ne prag te hapjes se sezonit turistik 2015, shpall oferten per vende te lira pune per profesionet e meposhtme:

1. Ndihmes Kuzhinier/e
2. Recepsionist/e
3. Banakier/e
4. Kamarier/e
5. Sanitare
6. Pjatalarese

Kerkesa / Kualifikime / Aftesi :

1. Te kene eksperience pune ne profesionet e mesiperme.
2. Aftesi te mira komunikuese.
3. Te kene njohuri te gjuhes Angleze, gjuhet e tjera perbejne avantazh.
4. Aftesi per te punuar ne grup.
5. Aftesi per te punuar nen presion.

Si te aplikoni:

Njoftojme te gjithe te interesuarit se per te aplikuar ne keto profesione ju mund te dergoni CV dhe Referenca te tjera tek [email protected] , duke percaktuar pozicionin per cilin aplikoni.

Shenim: Ju njoftojme se, vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

Tel. : 00355 281 22 444

Cel. : 00355 68 20 67 974

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin - Lezhë, Shengjin - Lezhë, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lezhe, ofrojme vende pune: Nd. Kuzhinier/e , Recepsionist/e, Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare .
  Pa pagesë Lezhe, ofrojme vende pune: Nd. Kuzhinier/e , Recepsionist/e, Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare . nga Anonim