Kërko
Shitësi e ka shënuar këtë listim si SHITUR

I interesuar per zonja ose mami ne sekret

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
206 shikime
Nuk ka foto

I interesuar per zonja ose mami ne sekret

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
206 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam nje djal 30 vjec jetoj jasht shqiperis vi ne dhjetor dhe jam i interesuar per goca me te reja se une edhe per zonja ose mami ne sekret vetem per mardhenie pa krijuar probleme normalisht cdo gje me shperblim ne fund , [email protected] ose ne telegram Reyrey92

Profili i Mauro

Mauro
Mauro Regjistruar për 3+ vjet 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mauro (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mauro
  Mauro
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  I interesuar per zonja ose mami ne sekret nga Mauro