Kërko

per femer siper te 40tave 500 +

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
1399 shikime
Nuk ka foto

per femer siper te 40tave 500 +

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
1399 shikime

Përshkrimi

Pershendetje

Jam nje nje biznesmen nga tr, kerkoj nje njohje me nje femer siper te 40-tave
qe te kaloj mire, normalisht dhe une do ta mbaj mire. Dhe e mira paguhet. Goxha mire
pres pergjigje .

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Davide

Davide
Davide Regjistruar për 2+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Davide (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Davide
  Davide
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  per femer siper te 40tave 500 + nga Davide