Detajet e shitësit

Davide
Davide
2 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 2+ vjet
10 orë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Davide

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Davide's listimet

  per femer siper te 40tave 500 +
  1 vit më parë
  per femer siper te 40tave 500 +
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  1 vit më parë
  Pershendetje Jam nje nje biznesmen nga tr, kerkoj nje njohje me nje femer siper te 40-tave qe te kaloj mire, normalisht dhe une do ta mbaj mire. Dhe e mira paguhet. Goxha mire pres pergjigje .
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  1384 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë