Kerkoj Femren korrekte

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
270 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj Femren korrekte

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
270 shikime

Përshkrimi

Jam nje person i martuar 35 vjeç dhe kerkoj njohje me nje femer per lidhje sekrete. Jam ne dispozicion per te dhen mbeshtetje per cilen do qe ka deshire te ket nje raport sekret. Studente apo e martuar mjafton te deshiroj nje lidhje sekrete afat gjate jo takime Seksi vetem.
Kontakt [email protected]

Profili i Jeto Jeten

Jeto Jeten
Jeto Jeten Regjistruar për 5+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Jeto Jeten (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Jeto Jeten
  Jeto Jeten
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj Femren korrekte nga Jeto Jeten