Sugar Mommy

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
4921 shikime
Nuk ka foto

Sugar Mommy

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
4921 shikime

Përshkrimi

Prsh jam nje djale i ri nga shkodra 25 vjec ,kerkoj te njihem me ndonje sugar mommy nga shkodra ose tirana etj .Mosha deri ne 50 vjece , femra te jete e mbajtur dhe simpatike ,jua plotesojnte gjitha deshirat ne krevat. Me shkruani ketu ne dm

Profili i Neljan

Neljan
Neljan Regjistruar për 2+ vjet 10 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neljan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neljan
  Neljan
  23 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  10 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Sugar Mommy nga Neljan