KinguShkoder

Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
249 shikime
Nuk ka foto

KinguShkoder

Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
249 shikime

Përshkrimi

Prsh mama . Jam nje djale i ri nga shkodra kerkoj te njihem me mami po nga shkodra ,lezha ,tirana ose edhe rrethet e tjera. Jam shum simpatik , shum i gjate dhe i pashem,brun trup mesatar .Kerkoj nje mami deri nga mosha 40 vjec per takime sekrete .Kush ka deshire tme shkruaje se nk do e zhgenjej .Mund tme shkruni ne modul ktu te faqja ose ne nr 0685204884 flm

Profili i Neljan

Neljan
Neljan Regjistruar për 2+ vjet 10 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neljan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neljan
  Neljan
  23 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  10 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KinguShkoder nga Neljan