Kerkoj nje djale te mir

Vendndodhja e panjohur
Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
35993 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj nje djale te mir

Vendndodhja e panjohur
Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
35993 shikime

Përshkrimi

Jam Elisabeta nga qyteti i lushnjes kerkoj nje djale te jet i sinqert dhe i mire mos te ket vese une nuk jam lidhur kurr me nje mashkull por ja qe vjen ora te mendosh me gjat ai qe eshte i interesuar mund te me kontaktoj ne kete nr0676254879 ne wocap flm

Profili i Elisabeta

Elisabeta
Elisabeta Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Elisabeta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Elisabeta
  Elisabeta
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lushnje, 1234567, Qender
  40.938269, 19.703455

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj nje djale te mir nga Elisabeta