Kërko

Pa pagesë
Kerkohet babysitter ne zvicer

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
249 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkohet babysitter ne zvicer

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
249 shikime

Përshkrimi

Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te shtepise ne Zvicer, si dhe ushqimin per femijen, te jete e moshes 20 deri 30 vjeqare, te kete pervoje adekuate ne kete lemi ( kujdestari per femije ), femija eshte i moshes 4 vjeqare. Vajza eshte qdo mengjes ne kopesht, paga eshte 500 Euro ne muaj. Nisja me autobus per ne Zvicer
Ju mireprese +41763029059

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  10 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Zürich, Zürich, Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkohet babysitter ne zvicer nga Anonim