Kërko

Pa pagesë
Kerkohet shtepijake babysitter

Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
271 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkohet shtepijake babysitter

Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
271 shikime

Përshkrimi

Luzern/zvicerr Na duhet nje TET qe vjen te KUJDESET per ne dhe ti NDIHMON mamit ne gjith punet e shtepis Ne jem 3 femij 1 3 5 vjeq (nga Kosova)
Na duhet nje TET E NDERSHME BESNIKE E DURUSHME DHE E PASTER.. nje njeri familjar... Mami diten e shtun punon Ditve tjera esht me neve ne shtepi dhe me ty ti ndihmoni njera tjetres..
Mami do paguj 600fr ne muaj dhe rrugen per te ardhur tek ne.. QMIMINI PAGES NUK ESHT I DISKUTUESHEM.Puna fillon menjeher dhe zgjat 3 muaj Mosha ideale per ne 35-45 vjeq
Ne dhe mami i lutem vetem atyre TETAVE qe jan dakort me rrog dhe me pun te lajmrohen.. Ju lutemi te lajmroheni
Me emer mbiemer mosha nga vini dhe a keni punu ne familje me heret?!
Ju mirpresim +41763939035

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Luzern zvicerr, Luzern zvicerr, Prishtine, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkohet shtepijake babysitter nga Anonim