Kërko

67000.00 Euro €
2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 muaj më parë
83 shikime

67000.00 Euro €
2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 muaj më parë
83 shikime

Përshkrimi

Veçoritë
Motori 5.5L V-8
7-spd w/OD Transmision
563 5500 rpm Kuaj fuqi
561 1750 rpm Çift rrotullues
Lloji me makinë me të gjitha rrotat
ABS dhe kontrolli i tërheqjes
Rreshti i parë, çati diellore prej çeliku të rregullt ekspres hap/mbyll me rrëshqitje dhe anim
20" të përpunuara me thekse të lyera me rrota alumini AMG
Kondicioner perpara, automatik me dy zona
Jastëk me ngrohje për shoferin dhe pasagjerin e përparmë, sedilje me ngrohje Sediljet e përparme me ngrohje
SiriusXM AM/FM/HD/Satelit, radio skanimi i kërkimit
2 - Monitor LCD i rreshtit të parë
Tastiera (të gjitha dyert) Hyrja me telekomandë pa çelës
Dritat e pasme të mjegullës/drejtimit
Pasqyra me ngrohje
Fshirëset e xhamit - ndjesi shiu
Veshje sediljeje prej lekure Nappa
Mbështetje lumbare e shoferit dhe pasagjerit
COMAND APS me aktivizim zanor Sistemi i navigimit
Ndihmë parkimi PARKTRONIC Asistencë parkimi

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Car details

Mercedes Benz
Vito
2018
4
6
987
6
Yes
No
8765 KM
1

Profili i George

George
George Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni George (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  George
  George
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Elbasan, Elbasan, Elbasan, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC
  67000.00 Euro € 2018 Mercedes-Benz G63 4MATIC nga George