Kërko

200.00 Euro €
Makinës Toyota RAV4 Diesel 2014

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
183 shikime

200.00 Euro €
Makinës Toyota RAV4 Diesel 2014

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
183 shikime

Përshkrimi

Donacion i makinës sime Toyota RAV4 Diesel 2014

pershendetje ! Emri im është Stambergs Dainis, unë vij nga Letonia. Gjatë një udhëtimi të papritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vendosa t'i dhuroj dikujt një nga makinat e mia të bukura si falënderim Zotit për mbrojtjen që ka pasur mbi jetën time dhe familjen time. .
Nëse jeni të interesuar, mund të më kontaktoni përmes:
Email: [email protected]

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Car details

Toyota
RAV-4
2014
5
5
5477
185
Yes
No
138 KW
1

Profili i stambergs

stambergs
stambergs Regjistruar për 1+ vit 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni stambergs (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  stambergs
  stambergs
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  40753848734, 1, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32232, 19.82517

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Makinës Toyota RAV4 Diesel 2014 Makinës Toyota RAV4 Diesel 2014
  200.00 Euro € Makinës Toyota RAV4 Diesel 2014 nga stambergs