4700.00 Euro €
Mercedes benz A180

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
388 shikime

4700.00 Euro €
Mercedes benz A180

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
388 shikime

Përshkrimi

Mercedes Benz A180 automatike ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per sherbime +355694443873

Kontaktoni Gesti (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Gesti
  Gesti
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Komuna Parisit, Komuna Parisit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Mercedes benz A180 Mercedes benz A180 Mercedes benz A180 Mercedes benz A180 Mercedes benz A180 Mercedes benz A180 Mercedes benz A180
  4700.00 Euro € Mercedes benz A180 nga Gesti