4000.00 Euro €
SAAB 93

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
253 shikime
Nuk ka foto

4000.00 Euro €
SAAB 93

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
253 shikime

Përshkrimi

Eshte ne gjendje shum te mir
Letrat i mbarojne ne korrik 2021
1.9 naft viti 11.2005

Kontaktoni Safet Gjeta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Safet Gjeta
  Safet Gjeta
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Muçaj, Vorë, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4000.00 Euro € SAAB 93 nga Safet Gjeta