1300.00 Euro €
Shes Peugeo 307 Bensin

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
294 shikime
Nuk ka foto

1300.00 Euro €
Shes Peugeo 307 Bensin

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
294 shikime

Përshkrimi

Shes Makinen Peugeo 307 viti prodhimit 2005 me targa suedeze. kilometrazha 260000 .per me shum informata me kontaktoni ne viber +46729062713

Kontaktoni Dini (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Dini
  Dini
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ingenjörsgatan 51, Prizren, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1300.00 Euro € Shes Peugeo 307 Bensin nga Dini