Kontrolloni me shitësin
2013 Lexus LX 570

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
1453 shikime

Kontrolloni me shitësin
2013 Lexus LX 570

Vetura,gjejmakina
Postuar 3 vjet më parë
1453 shikime

Përshkrimi

For Sale neatly used 2013 Lexus LX 570,with at a very good price. no engine fault and no accidents record. 

Contact E-mail: [email protected]

Profili i Roland

Roland
Roland Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Roland (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Tori

  Comment 2 vjet më parë

  Tori wrote: How much for the car

  Detajet e shitësit Detajet

  Roland
  Roland
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Angli, Angli, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2013 Lexus LX 570 2013 Lexus LX 570 2013 Lexus LX 570 2013 Lexus LX 570 2013 Lexus LX 570 2013 Lexus LX 570
  Kontrolloni me shitësin 2013 Lexus LX 570 nga Roland