398.00 Euro €
Jap me qera apartment Kristal Center

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 1 vit më parë
197 shikime

398.00 Euro €
Jap me qera apartment Kristal Center

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 1 vit më parë
197 shikime

Përshkrimi

Jap 2+1 te mobiluar Kati 3 banim pallat I ri me ashensor per me teper kontaktoni watcap ne 0682049232

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Hikvision

Hikvision
Hikvision Regjistruar për 1+ vit 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Hikvision (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Hikvision
  Hikvision
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 1000, Kristal Center, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap me qera apartment Kristal Center
  398.00 Euro € Jap me qera apartment Kristal Center nga Hikvision