Kërko

Kontrolloni me shitësin
NJOFTIM KERKOHEN PRONA NE SHITJE OSE DHENIE ME QERA KUSH DISPONON KONTAKTONI Cel. +355 67 52 64 526

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
190 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
NJOFTIM KERKOHEN PRONA NE SHITJE OSE DHENIE ME QERA KUSH DISPONON KONTAKTONI Cel. +355 67 52 64 526

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
190 shikime

Përshkrimi

NJOFTIM
KERKOHEN PRONA NE SHITJE OSE DHENIE ME QERA
KUSH DISPONON KONTAKTONI
Cel. +355 67 52 64 526

Kontaktoni Erlin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Erlin
  Erlin
  48 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin NJOFTIM KERKOHEN PRONA NE SHITJE OSE DHENIE ME QERA KUSH DISPONON KONTAKTONI Cel. +355 67 52 64 526 nga Erlin