Kontrolloni me shitësin
Kërkoj shtëpi me qera

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
382 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kërkoj shtëpi me qera

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
382 shikime

Përshkrimi

Jemi motër dhe vëlla dhe po kërkojmë një shtëpi me çmim të arsyshëm deri në 10.000 lekë, në zonën e Kamzës, Institutit, Kthesa e Kamzës, Casa Italia.
Mund të marrim edhe shtëpi në përdorim që ta mirë bajmë, ose nëse pronarët janë çift te moshuarish ne kujdesemi për ta me kushtin qe te paguajme nje shumë simbolike.

Kontaktoni Akend (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Akend
  Akend
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Casa Italia, Kamez, Institut, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kërkoj shtëpi me qera nga Akend