Kërko

10.00 Lek
Kerkoj nje person qe te ndajm qeran

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
199 shikime
Nuk ka foto

10.00 Lek
Kerkoj nje person qe te ndajm qeran

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
199 shikime

Përshkrimi

Kerkoj nje person per ndarje qeraje nese e ka ndonjeri interes per ndarje qeraje pasi dua te shperngulen ne tiran per nje periudh afat mesme

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Jeti

Jeti
Jeti Regjistruar për 3+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiran, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Jeti (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Jeti
  Jeti
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Angli, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  10.00 Lek Kerkoj nje person qe te ndajm qeran nga Jeti