Kërko

700.00 Lek
Shes raki rrushi pa hile . 23 grade

Te ndryshme
Postuar 1 muaj më parë
31 shikime

700.00 Lek
Shes raki rrushi pa hile . 23 grade

Te ndryshme
Postuar 1 muaj më parë
31 shikime

Përshkrimi

Rakia e rushit eshte e bere ne kushte shtepie, eshte shume e mire dhe pa hile .rakia eshte e forte 23 grade . Te interesuarit mund te vin ta provojne dhe pastaj te vendosin.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Sabri

Sabri
Sabri Regjistruar për 1+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Sabri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Sabri
  Sabri
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes raki rrushi pa hile . 23 grade
  700.00 Lek Shes raki rrushi pa hile . 23 grade nga Sabri