Kërko

445600.00 Euro €
SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER

Te ndryshme
Postuar 9 muaj më parë
122 shikime

445600.00 Euro €
SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER

Te ndryshme
Postuar 9 muaj më parë
122 shikime

Përshkrimi

????OKAZION ????
Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë:???? rr. Pazarit, Tek Bexhisteni, Shkoder .
Sipërfaqe: ????1114 m² , kati II
–✔ Ambient i cili ne perberje ka fasade xhami qe sherben per reklamim sa me te mire.
–✔ Ka hapesire te bollshme dhe eshte I pershtatatshem per cdo lloj aktiviteti.
–✔ Pamje nga rruga kryesor.

????ÇMIMI: ISHTE: 1,058,300 €
????️ BEHET: 445,600 €
( 400 €/m² )
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER
  445600.00 Euro € SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER nga Rino Nika