Kërko

Kontrolloni me shitësin
Promovo Biznesin Tend - Instagram & Youtube

QR CODE
Oferta
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

Kontrolloni me shitësin
Promovo Biznesin Tend - Instagram & Youtube

QR CODE
Oferta
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

Përshkrimi

Pershendetje,
Emri im eshte Edison, eksperienca ime ne pune si social media manager dhe content manager me kane dhene mundesine te rris kanalin tim te youtube dhe profilin tim te instagramit.
Une bej livestream ne youtube per lojra, mesatarisht cdo dite kam +100 ndjekes ne livestream, kam arritur te marr edhe 500 ndjekes ne livestream, gjithashtu un kam edhe nje instagram teper aktiv me +3.7k follow.
Duke ofruar korrektesi dhe cilesi tek un mund te beni promovimin e biznesit tuaj me video, foto ose edhe duke e pershkruar ate. Mund te reklamoni rrjetet tuaja sociale dhe website.
Ne youtube ofroj te bej promovim gjate kohes qe bej livestream ose edhe duke upload video per nje reklame te caktuar, si dhe postimin ne opsionin komunitet.
Ne Instagram ofroj te bej promovim duke upload nje foto/video ne post ose story per biznesin tuaj.
Bashkengjitur po upload edhe foto me pasqyren e cmimeve dhe ofertave per reklamime te ndryshme, mirepres cdo ide tjeter reklamimi.
Pagesa do te procedohet me paypal paraprakisht.
PS: Ne rast te nje reklamimi me video apo foto, duhet te dergohen nga personi i cili deshiron te bej reklamimin.
Youtube channel link: https://www.youtube.com/c/FFEDISON
Instagram profile link: https://www.instagram.com/ff.edison.yt/
Nese jeni te interesuar mund te me kontaktoni ne email: [email protected]
PS: te gjitha paketat ofrohen me ulje 10% deri me date 9/30/2020.
Faleminderit.

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Promovo Biznesin Tend - Instagram & Youtube
  Kontrolloni me shitësin Promovo Biznesin Tend - Instagram & Youtube nga anonim