Kërko

Pa pagesë
LAVATRICE GJERMANE per Shitje

QR CODE
Lavatrice
Postuar 8 vjet më parë
204 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
LAVATRICE GJERMANE per Shitje

QR CODE
Lavatrice
Postuar 8 vjet më parë
204 shikime

Përshkrimi

Lavatrice "ARISTON -HotPoint, 5 KG , shitet per 25.000 leke te reja.pronari largohet ne emigrim (cmimi origjinal 81.000 leke te reja) me garanci . Vendndodhja : prane ambasades kineze ne rrugen e Durresit.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  9 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TIRANE, TIRANE, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë LAVATRICE GJERMANE per Shitje nga Anonim