Kërko

15000.00 Lek
Shitet lavatrice Ariston

Lavatrice
Postuar 1 vit më parë
272 shikime

15000.00 Lek
Shitet lavatrice Ariston

Lavatrice
Postuar 1 vit më parë
272 shikime

Përshkrimi

Shesim Lavatrice Ariston (vetem 2 muaj e perdorur).
Ne super gjendje pune.
Shoqeruar me manualin e perdorimit.

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i Edjon Pano

Edjon Pano
Edjon Pano Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Edjon Pano (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Edjon Pano
  Edjon Pano
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. "Prokop Mima", Kristal Center, Ap A4 4/15, 1060, Komuna E Parisit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.31423, 19.80118

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet lavatrice Ariston Shitet lavatrice Ariston
  15000.00 Lek Shitet lavatrice Ariston nga Edjon Pano