Kërko

Pa pagesë
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor

QR CODE
Palestra
Postuar 7 vjet më parë
191 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor

QR CODE
Palestra
Postuar 7 vjet më parë
191 shikime

Përshkrimi

Perfitoni nga kjo oferte pranverore.

Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasat e meposhteme:

Te Hene 17.15-18.15

Te Marte 19.00-20.00

Te Merkure 17.15-18.15

Te Enjte 19.00-20.00

Te Premte 17.15-18.15

Cmimi 3000 leke (Pakete mujore 2 x ne jave )

Zumba Team ju mirepret ,

Adresa:Blv Gjergj Fishta ,prane drejtorise se Policise,Tirane ne krah te Swarovskit..Kati II siper Sandro Ferrones,

Tel 04 2220970
Cel 0672018291

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  blv.gjergj fishta prane drejtorise se policise Tir, blv.gjergj fishta prane drejtorise se policise Tir, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor nga Anonim