Kërko

Pa pagesë
SHITET BICIKLETE FINTESS-I

QR CODE
Palestra
Postuar 4 vjet më parë
602 shikime

Pa pagesë
SHITET BICIKLETE FINTESS-I

QR CODE
Palestra
Postuar 4 vjet më parë
602 shikime

Përshkrimi

**Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edhe per ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Hammer, shume e njohur per prodhimin e pajisjeve te fintess. Cmimi 25 000 LEK (i diskutueshem).
Faleminderit.**

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Rruga Ali Demi, Tirane, Rruga Ali Demi, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET BICIKLETE FINTESS-I SHITET BICIKLETE FINTESS-I SHITET BICIKLETE FINTESS-I SHITET BICIKLETE FINTESS-I
  Pa pagesë SHITET BICIKLETE FINTESS-I nga Anonim